kontakt z konsultantem 8:30-16:30 + (48) 519 140 984

Jest jedynym w Europie specjalistycznym programem do automatycznego i bezobsługowego wytwarzania obowiązkowej oraz fakultatywnej dokumentacji, a także do nadzorowania dokumentacji firmy transportowej.

 

Składa się z sześciu modułów:

I AUDYTOR FIRMY,

II WIRTUALNA KADROWA,

III WIRTUALNY KIEROWNIK TRANSPORTU,

IV WIRTUALNY AGENT UBEZPIECZENIOWY,

V WIRTUALNY ASYSTENT SZKOLEŃ OKRESOWYCH KIEROWCÓW,

VI MODUŁ MULTIMEDIALNY.

 

20 lat temu faktury były wypełniane ręcznie. Także księgowość była prowadzona „analogowo” za pośrednictwem paluszków księgowych. Wiązało się to z dużymi trudnościami i generowało masę błędów. W połowie lat 90-tych pojawił się program „Firma++”, który zrewolucjonizował rynek. Na początku trafił na barierę, gdyż większość ludzi prowadzących wtedy firmy widziała komputery tylko w telewizji i gazetach. Po kilku latach stało się jasne, że oprogramowanie komputerowe jest niezbędnym elementem każdej firmy.

„Wirtualny Audytor” jest właśnie taką „Firmą++” dla każdego podmiotu zajmującego się transportem i przewozami na potrzeby własne.
Kiedy weszły w życie Ustawa o czasie pracy kierowców, Ustawa o transporcie drogowym, rozporządzenie 561/2006 WE i 25 innych aktów prawnych, jak grzyby po deszczu zaczęły się pojawiać firmy oferujące prowadzenie dokumentacji dla przedsiębiorstw transportowych. Skutek był taki, że z własnego doświadczenia znamy firmę, w której porad prawnych udzielał… stolarz. Co miał wspólnego z transportem i przewozami? Tego nikt nie wie.
Przy ciągle zmieniającym się prawie nie wystarczy jedna osoba-omnibus, która zajmuje się wszystkim. W Kancelarii Prawnej Viggen sp.j., która jest bezpośrednim zapleczem dla programu „Wirtualny A
udytor” pracuje zespół prawników, w którym każdy ma swoją specjalizację. To właśnie Ci specjaliści czuwają nad tym, aby WA był w pełni zgodny z obowiązującym stanem prawnym. Wszystko to za pomocą aktualizacji, które są pobierane przez program przy każdorazowym uruchomieniu.

© 2015, Copyright by Kancelaria Prawna Viggen Sp.j.